Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

XXVII Niedziela Zwykła

1. Trwa październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy do udziału w codziennej Mszy św. i październikowym nabożeństwie w naszym kościele: w niedzielę o godz. 16:30, w dni powszednie o godz. 17:30.

2. Dziś o godz. 15 spotkanie dla Rodziców i dzieci klas III, które przygotowują się do I komunii św.

3. W piątek, 13 października, będziemy przeżywać uroczystość bł. Honorata Koźmińskiego, głównego patrona naszej diecezji. Możemy w tym dniu spożywać pokarmy mięsne.

4. W sobotę, 14 października, naszą pamięcią i modlitwą obejmujemy nauczycieli i wychowawców, którzy obchodzą swoje doroczne święto – Dzień Edukacji Narodowej.

5. W sobotę także będzie X spotkanie diecezjalne kobiet. Początek w naszej parafii o godz. 8:00. Więcej informacji na plakacie pod chórem.

6. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych i na Mszę św. listopadową za zmarłych. Za zmarłych poleconych nam w wypominkach rocznych modlimy się w każdą niedzielę o godz. 9:30. Msza św. listopadowa za zmarłych będzie odprawiana codziennie o godz. 17:00. Imiona naszych bliskich zmarłych możemy zgłaszać po każdej Mszy św. do zakrystii i do kancelarii parafialnej.

7. W zakrystii i w kiosku pod chórem są do nabycia kalendarze ścienne na 2024 rok. Cena kalendarza 7 zł. Tam też możemy nabyć znicze na uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny.

8. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić kolejny Dzień Papieski. Modlitwą i ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która pomaga w edukacji dzieci i młodzieży z ubogich rodzin.

9. W przyszłą niedzielę o godz. 12:30 Msza św. w intencji Rycerstwa Niepokalanej i spotkanie formacyjne.

10. W zakrystii (i u ministrantów) jest do nabycia nowy numer „ Gościa Niedzielnego”.

11. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy wzrastania w wierze, światła Ducha Św. w codziennych wyborach oraz opieki Matki Najświętszej.