Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

III Niedziela Zwykła

  1. W przyszłą niedzielę, 2 lutego, będziemy obchodzili święto Ofiarowania Pańskiego, w naszej polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Tego dnia na liturgię przyniesiemy świece zwane gromnicami. Zostaną one pobłogosławione, aby przez cały rok a zwłaszcza w chwilach trwogi i cierpienia przypominały nam o Jezusie - Światłości Narodów, który nieustannie oświeca drogi naszego życia. W świece możemy się zaopatrzyć w sklepiku pod chórem. Prosimy o takie zabezpieczenie świec by nie zanieczyszczać ławek i posadzki.
  2.  2 lutego obchodzimy też Dzień Życia Konsekrowanego. Naszą modlitwą obejmiemy osoby poświęcone Bogu i ludziom w różnych zakonach i zgromadzeniach.  Po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na potrzeby zakonów – m.in. dla Sióstr Bernardynek.
  3.  W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Różaniec fatimski w sobotę po Mszy św. o godz. 18:00
  4.  W poniedziałek, 10 lutego, rozpocznie się nowy cykl konferencji przedmałżeńskich. Zapraszamy narzeczonych, którzy przygotowują się do zawarcia sakramentu małżeństwa. Poniedziałek, 10 lutego, godzina 19:30, sala na plebanii.
  5.  W przyszłą niedzielę o godz. 8:00 Msza św. Kół Żywego Różańca z naszej parafii, a po Mszy św. o godz. 12:30 adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  6. Od przyszłej niedzieli będziemy przyjmować intencje Mszy św. na I kwartał 2021 roku - czyli miesiące – styczeń, luty i marzec. Przyjmujemy także na Msze św. gregoriańskie za zmarłych, odprawiane przez 30 kolejnych dni. Informujemy też, że są wolne terminy na Msze św. w dni powszednie, w tym roku.