Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. We wtorek, 2 lutego, będziemy obchodzić święto Ofiarowania Pańskiego, w naszej polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Tego dnia na liturgię przynosimy świece zwane gromnicami. Zostaną one pobłogosławione, aby przez cały rok przypominały nam o Jezusie – Światłości Narodów, który nieustannie oświeca drogi naszego życia. W świece możemy zaopatrywać się w sklepiku pod chórem. Prosimy o takie zabezpieczenie świec, by nie zanieczyszczać ławek i posadzki. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 10.00, 17.00 i 18.00.
  2. 2 lutego obchodzimy też Dzień Życia Konsekrowanego. Naszą modlitwą obejmujemy osoby poświęcone Bogu i ludziom w różnych zakonach i zgromadzeniach. Po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na potrzeby zakonów – między innymi dla sióstr Bernardynek.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Msza św. dla dzieci i młodzieży w I piątek o godz. 16.30. Spowiedź od godz. 16.15. Msze św. z wystawieniem Najświętszego Sakramentu dla dorosłych o godz. 7.00 i 18.00. Spowiadamy podczas każdej Mszy św.. Różaniec fatimski w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 8.00 Msza św. Kół Żywego Różańca z naszej parafii, a po Mszy św. o godz. 12.30 – adoracja Najświętszego sakramentu.
  5. W poniedziałek, 8 lutego nasza parafia będzie się modlić o powołania kapłańskie i zakonne dla naszej diecezji. Prosimy o modlitwę w tej intencji w naszych rodzinach, w Kołach Żywego Różańca i w modlitwach indywidualnych.