Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

OGŁOSZENIA – 1 kwietnia 2013 – PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

 1. Dziś Poniedziałek Wielkanocny – przedłużenie świętowania radości Zmartwychwstania Pańskiego. Przy tej okazji pragniemy przypomnieć, że wszystkie niedziele roku liturgicznego są pamiątką Niedzieli Wielkanocnej. Dbajmy zatem o nasz udział we Mszy Św. we wszystkie niedziele i uroczystości roku liturgicznego.
 2. W piątek 5 kwietnia z racji oktawy Wielkanocnej można spożywać pokarmy mięsne.
 3. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek dziękujemy za dar Eucharystii i Kapłaństwa, prosimy o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. W piątek wynagradzamy za grzechy nasze i całego świata. W sobotę czcimy Matkę Najświętszą i powierzamy jej naszą codzienność. Msza św. dla dzieci i młodzieży w I piątek o godz. 16.30. Różaniec fatimski po Mszy św. o godz. 18.00
 4. Przypominamy także, że w każda sobotę o godz. 18.00 jest odprawiana Msza Św. z liturgią niedzielną dla wiernych, którzy ze względu na obowiązkową pracę nie mogą brać udziału we Mszy Św. w niedziele.
 5. Trwa okres w którym rozliczamy podatek za ubiegły rok. Fundacja „Czyń dobro im. Jana Pawła II” w Łowiczu zwraca się z prośba o przekazywanie 1% podatku dochodowego na budowę Domu Pogodnej  Starości.
  Informujemy tez, że od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00 możemy uzyskać bezpłatną pomoc w wypełnieniu formularza PIT w siedzibie Fundacji, która mieści się w budynku plebanii. Wpłaty mogą dokonywać również emeryci. Za wszystkich ofiarodawców modlimy się w każdą środę podczas nowenny do M.B. Nieustającej Pomocy  oraz na Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.
 6. W niedzielę 7 kwietnia będą zbierane ofiary do puszek na działalność Caritas diecezjalnej.
  Także w przyszłą niedzielę msza św. w intencji KŻR z naszej parafii o godz. 8.00, a po Mszy o godz. 12.30 z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu.
 7. U ministrantów i w zakrystii jest do nabycia tygodnik katolicki „Gość niedzielny”.