Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

OGŁOSZENIA – 1 LUTEGO – IV NIEDZIELA ZWYKŁA


  1. Jutro Święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane także świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 8.00, 10.00, a po południu o godz. 17.00 i 18.00. Poświęcenie świec na każdej mszy św. w świece możemy się zaopatrywać w sklepiku pod chórem. Prosimy o takie zabezpieczenie świec, by nie zanieczyszczać ławek i posadzki.


  2. 2 lutego obchodzimy też Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Naszą modlitwą obejmiemy osoby poświęcone Bogu i Kościołowi. Po mszach będą zbierane ofiary do puszek na potrzeby klasztorów klauzurowych – min, Sióstr Bernardynek.

  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W I czwartek dziękujemy za dar Eucharystii i Kapłaństwa, prosimy o nowe powołania do pracy w Kościele, także z naszej wspólnoty parafialnej. W piątek pragniemy wypełnić prośbę Pana Jezusa o modlitwę wynagradzającą za grzechy nasze i całego świata. Msza św. dla dzieci i młodzieży o godz. 16.30. Spowiedź od godz. 16.00. Dla dorosłych Msze św. z wystawieniem Najświętszego Sakramentu o godz. 7.00 i 18.00. Różaniec fatimski w sobotę po Mszy św. o godz.18.00.

  4. Przyjmujemy intencje Mszy św. na 1 kwartał 2016r., czyli miesiące – styczeń, luty i marzec. Przyjmujemy też na msze gregoriańskie za zmarłych, odprawiane przez 30 kolejnych dni. Informujemy, że są wolne terminy na Msze św. w dni powszednie w tym roku.

  5. W poniedziałek 16 lutego rozpocznie się nowy cykl konferencji przedmałżeńskich. Zapraszamy narzeczonych, którzy przygotowują się do zawarcia sakramentu małżeństwa. Poniedziałek 16 lutego godz. 19.30 sala na plebanii.

  6. W każdą sobotę o godz. 18.00 jest sprawowana Msza św. z liturgią niedzielną dla wiernych, którzy ze względu na obowiązkową pracę nie mogą brać udziału w Mszy św. w niedziele.

  7. U ministrantów i w zakrystii jest do nabycia tygodnik katolicki „Gość niedzielny”. Cena 5 zł.