Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

OGŁOSZENIA 3 lutego 2013

  1. W poniedziałek 11 lutego będzie obchodzony Światowy Dzień Chorego. W intencji chorych i cierpiących, a także w intencji całej Służby Zdrowia będziemy się modlili na nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę 13 lutego o godz. 18.00.
  2. Także 11 lutego o godz. 19.00 rozpocznie się nowy cykl konferencji przedmałżeńskich. Zapraszamy narzeczonych, którzy przygotowują się do zawarcia sakramentu małżeństwa. Poniedziałek 11 lutego, godz. 19.00, sala na plebanii.
  3. Od przyszłej niedzieli będziemy przyjmować intencje Mszy św. na I kwartał 2014, czyli miesiące: styczeń, luty i marzec. Przyjmujemy również na Msze św. gregoriańskie za zmarłych, odprawiane przez 30 kolejnych dni. Informujemy też, że są wolne terminy na Msze św. w dni powszednie, w tym roku.
  4. W soboty o godz. 18.00 jest sprawowana Msza św. z liturgią niedzielną dla wiernych, którzy, ze względu na obowiązkową pracę, nie mogą brać udziału we Mszy św. w niedzielę.
  5. W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską. Chcemy odwiedzić jeszcze w poniedziałek od godz. 15.00 mieszkańców os. Bratkowice bl. 44 i 45. Jeżeli ktoś nie przyjął kapłana po kolędzie, a chciałby to uczynić, prosimy o zgłaszanie do zakrystii.
  6. Zapraszamy na spotkanie grupy Miłosierdzia Bożego we wtorek po Mszy św. o godz. 18.00. Podczas spotkania adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. Zapraszamy młodzież gimnazjum i szkół Ponadgimnazjalnych na spotkanie grupy młodzieżowej w piątek o godz. 19.00 w sali na plebanii.
  8. U ministrantów i w zakrystii jest do nabycia tygodnik katolicki „Gość niedzielny”.