Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia – 01.11.2015 – Uroczystość Wszystkich Świętych

  1. Dziś obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych modlimy się do tych, którzy są już zbawieni i zasiadają przed tronem Boga.Jutro Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, nazywane. Dniem Zadusznym. Zapraszamy na Msze św. do kościoła o godz. 7.00, 8.00, 10.00, 17.00 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 10.00 procesja z modlitwami za zmarłych.

  2. Za zmarłych poleconych nam w wypominkach będziemy się modlić w niedziele o godz. 9.30. Msza św. listopadowa za zmarłych będzie sprawowana codziennie o godz. 17.00.

  3. Od 1 do 8 listopada można codziennie uzyskać odpust zupełny, który można ofiarować tylko za zmarłych. Należy wypełnić następujące warunki: stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii św., pobożne nawiedzenie cmentarza, modlitwa za zmarłych i modlitwa w intencjach Ojca świętego. Zyskując odpust zupełny otrzymuje się darowanie kart doczesnej za popełnione grzechy.

  4. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Msza św. dla dzieci i młodzieży w I piątek o godz. 16.30. Spowiedź od godz. 16.00. Różaniec fatimski w sobotę po mszy św. o godz. 18.00.

  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a nim min.: Jak ze spokojem oczekiwać na śmierć? Święci to wiedzieli. Uczą nas jak pokonać strach przed umieraniem. A także artykuł: Synod i co dalej? Podsumowujący obrady biskupów w sprawach małżeństwa i rodziny.