Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

OGŁOSZENIA – 19 X 2014 – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziś o godz. 15.00 spotkanie dla rodziców i dzieci klas II, które przygotowują się do I Komunii św. połączone z Mszą św. Przypominamy, że w naszej diecezji obowiązuje zasada: dzieci i młodzież uczęszcza na religie do szkoły, a sakramenty przyjmuje w swojej parafii.
  2. W środę wypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża. Zapraszamy na msze św. o godz. 7.00, 8.00, 17.00 i 18.00.
  3. Dzisiejsza niedziela w całym Kościele poświęcona jest sprawie misji. Przez cały tydzień pamiętajmy o misjonarzach duchownych i świeckich, którzy zostawiwszy swoje domy i swoich bliskich, udali się do różnych krajów, by dawać świadectwo o miłości Chrystusa do każdego człowieka.
  4. We wtorek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu i spotkanie Akcji Katolickiej i Caritas.
  5. W czwartek o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie z przewodnikiem dla osób, które zapisały się n pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Zapraszamy zainteresowanych.
  6. Otrzymaliśmy z Caritas naszej diecezji do rozprowadzenia w parafii znicze na Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Znicze te można nabywać w kiosku pod chórem. Prosimy o nabywanie tych zniczy, pieniądze z ich sprzedaży są przeznaczone na pomoc najbardziej potrzebującym.
  7. W zakrystii i kiosku pod chórem są do nabycia kalendarze ścienne na 2015 r., wydane przez naszą diecezję. Cena kalendarza 4 zł.
  8. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych i na Mszę św. listopadową za zmarłych. Za zmarłych polecanych nam w wypominkach modlimy się w każdą niedzielę o godz. 9.30. Msza św. listopadowa za zmarłych będzie sprawowana codziennie o godz. 17.00. Imiona naszych bliskich zmarłych możemy zgłaszać po każdej mszy św. do zakrystii a także do kancelarii parafialnej.
  9. Informacja dla osób, które mają zmarłych na naszym cmentarzu. Cmentarz został poświęcony w 1991r. i od tego czasu są tam chowani nasi bliscy. Co 20 lat należy odnowić dzierżawę grobu. Prosimy zatem o odnowienie dzierżawy grobów dla zmarłych w latach 1991, 1992, 1993, 1994.
  10. U ministrantów i w zakrystii jest do nabycia tygodnik katolicki „Gość niedzielny”.