Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia – 20.12.2015 – Czwarta Niedziela Adwentu

  1. To już ostatnia niedziela adwentowego przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Warto sobie postawić pytanie, jak wygląda moje osobiste przygotowanie do świąt. Narodziny Dzieciątka Jezus przeżyjmy w naszych rodzinach w chrześcijańskiej radości, z czystymi sercami, przyjmując Go w Komunii św.

  2. Możemy jeszcze korzystać z sakramentu pokuty. W poniedziałek, wtorek i środę spowiedzi rano godz. 7.00 i 8.00, po południu o godz. 17.30 i 18.00. W czwartek spowiedź tylko rano od godz. 7.00 do 8.30.

  3. W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia. Niech to będzie czas pojednania i przebaczenia w naszych domach i rodzinach. Od gestu pojednania, wspólnej modlitwy i podzielenia się opłatkiem rozpocznijmy wigilijną wieczerzę. Msze św. W wigilię będą sprawowane tylko rano o godz. 7.00, 7.30, 8.00.

  4. Pasterka w naszym kościele o godz. 24.00. O godz. 23.30 zapraszamy na czuwanie. Msze św. W dzień Bożego Narodzenia o godz. 8.00, 10.00, 11.15, 12.30 i 17.00. Nie będzie mszy o godz. 7.00 rano. Można w tym dniu spożywać pokarmy mięsne.

  5. W sobotę, 26 grudnia święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. według porządku niedzielnego.

  6. Rada Parafialna, sołtysi, p. Organista i p. Kościelny zakończyli roznoszenie opłatków wigilijnych. Parafia otrzymała z tej okazji  15600 zł. Wszystkim rodzinom dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby naszej parafii. W opłatki możemy się jeszcze zaopatrywać w zakrystii.

  7. Caritas parafialna serdecznie dziękuje za złożoną do kosza żywność. Zostanie ona rozdzielona wśród rodzin najbiedniejszych.

  8. W zakrystii i u ministrantów jest do nabycia świąteczny numer Gościa Niedzielnego cena 7 zł.

  9. W poniedziałek, 28 grudnia rozpoczynamy wizytę duszpasterską, zwaną kolędą. Odwiedzimy w tym dniu mieszkańców Jamna i Grudz Nowych.