Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia 28.08.2022

1. Eucharystia stanowi centrum niedzieli i życia chrześcijańskiego. Niech sprawowanie tajemnicy paschalnej Chrystusa umacnia nas na drodze podejmowania codziennych obowiązków.

2. W czwartek, 1 września, początek nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy dzieci i młodzież, rodziców, wychowawców i nauczycieli na Msze święte w przyszłą niedzielę:

O godz. 10:00 Msza św. dla młodzieży

O godz. 11:15 Msza św. dla dzieci

Będziemy prosili o Boże błogosławieństwo na trud pracy i nauki w nowym roku szkolnym. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty. Możliwość spowiedzi przez cały tydzień o godz. 7, 17:30 i 18.

3. Przy tej okazji przypominamy rodzicom, że edukacja szkolna i katechetyczna powinna być przedmiotem ich szczególnej troski. Szkoła, katecheza i Kościół nigdy nie zastąpią rodziców. 4. W czwartek przypada 83. rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Msza św. za poległych w obronie ojczyzny w latach 1939-1945 zostanie odprawiona o godz. 7.

5. Od czwartku, 1 września, Msze św. w dni powszednie będą sprawowane o godz. 7, 8, 17:30 i 18.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze św. w pierwszy piątek: o godz. 7 – po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, o o godz. 8, o godz. 16:30 dla dzieci i młodzieży, o godz. 17:30 i o godz. 18. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20. Spowiadamy w czasie każdej Mszy św., ale ze względu na mniejszą liczbę księży w parafii do spowiedzi zapraszamy przed każdą Mszą św.

Różaniec fatimski w sobotę, wyjątkowo ze względu na śluby, o godz. 14.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12:30 adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 8 Msza św. dla Kół Żywego Różańca i spotkanie formacyjne.

8. W przyszłą niedzielę, po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

9. Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory będzie odprawiona w niedzielę 11 września o godz. 10. Prosimy rolników i działkowiczów o przygotowanie dożynkowych wieńców.

10. W poniedziałek, 5 września br., rozpocznie się nowy cykl konferencji przedmałżeńskich. Zapraszamy narzeczonych, którzy przygotowują się do zawarcia sakramentu małżeństwa. Poniedziałek, 5.09. br., 19:30, sala na plebanii.

11. W zakrystii (i u ministrantów) jest do nabycia nowy nr „Gościa Niedzielnego”.