Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

OGŁOSZENIA – 5 X 2014 – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dziś pierwsza niedziela października. Liturgia tej niedzieli przypomina nam, że mamy się troszczyć o Chrystusowy Kościół, o jego rozwój, o wzrost wiary, nadziei i miłości w każdym z nas.
 2. W kościołach i wspólnotach rodzinnych rozpoczęliśmy nabożeństwa różańcowe. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież, dorosłych na różaniec do naszego kościoła.
  - w dni powszednie o godz. 17.30
  - w niedziele o godz. 16.15
  Odmawiajmy różaniec w swoich rodzinach. W niedziele i środy odmawiamy tajemnice chwalebne, w poniedziałki i soboty radosne, we wtorki i piątki bolesne, w czwartki tajemnice światła.
 3. Msze św. w dni powszednie są odprawiane o godz. 7.00, 8.00, 17.00 i 18.00. Spowiadamy podczas każdej mszy św.
 4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili XIII dzień papieski pod hasłem: Jan Paweł II – Świętymi bądźcie. Dokładny program dnia papieskiego jest umieszczony na plakacie pod chórem. Swoimi ofiarami do puszek będziemy wspierać też Fundację – Dzieło Nowego Tysiąclecia, która służy młodemu pokoleniu Polaków, by mogli zdobywać wiedzę i mądrość i w ten sposób budować przyszłość naszej Ojczyzny i Kościoła.
 5. Młodzież klas III gimnazjum która rozpoczyna drugi rok przygotowań zapraszamy na spotkanie w niedzielę 12 października po mszy św. o godz. 12.30.
 6. Otrzymaliśmy z Caritas naszej diecezji do rozprowadzenia w parafii znicze na Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Znicze te można nabywać w kiosku pod chórem.
 7. W zakrystii i kiosku pod chórem są do nabycia kalendarze ścienne na 2015 r., wydane przez naszą diecezję. Cena kalendarza 4 zł.
 8. Zapraszamy mężczyzn z naszej parafii do utworzenia męskiego koła żywego różańca. Zapisy i szczegóły w zakrystii. Polecamy to dzieło modlitwie parafian.
 9. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych i na Mszę św. listopadową za zmarłych. Za zmarłych polecanych nam w wypominkach modlimy się w każdą niedzielę o godz. 9.30. Msza św. listopadowa za zmarłych będzie sprawowana codziennie o godz. 17.00. Imiona naszych bliskich zmarłych możemy zgłaszać po każdej mszy św. do zakrystii a także do kancelarii parafialnej.
 10. Od 31stycznia do 7 lutego będzie organizowana pielgrzymka do Ziemi Świętej. Szczegóły w zakrystii.
 11. U ministrantów i w zakrystii jest do nabycia tygodnik katolicki „Gość niedzielny”.