Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia XIV Niedziela Zwykła

  1. Czas wakacji, urlopów, odpoczynku jest okazją do pogłębienia relacji z Bogiem przez modlitwę, lekturę Pisma Świętego, celebrowanie niedzieli i spotkania na Eucharystii, na które wcześniej, z powodu zabiegania, musieliśmy znaleźć czas. Teraz możemy go zaplanować, by spotkać Jezusa, który jest naszym bratem podobnym do nas we wszystkim oprócz grzechu. Zadbajmy, zwłaszcza w tym czasie, by spotkanie z Jezusem było zawsze spotkaniem godnym Jego miłości.
  2. Wydział Duszpasterstwa Kurii diecezjalnej Łowickiej informuje, że Uroczystość beatyfikacji ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czadzkiej odbędzie się dnia 12 września 2021 roku o godzinie 12 w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. W związku z trwającą pandemią i obowiązującymi przepisami sanitarnymi liczba osób bezpośrednio uczestniczących w beatyfikacji będzie bardzo ograniczona. Możliwość uczestnictwa w Uroczystości będą miały wyłącznie osoby posiadające karty wstępu. Beatyfikacja będzie transmitowana przez telewizję publiczną.
  3. W lipcu i sierpniu Msze św. w dni powszednie są sprawowane o godzinie 7 rano i po południu o godzinie 17:30 i 18. Msze św. w niedziele są odprawiane o godzinie 7, 8, 10, 11:15, 12:30 i 17. Spowiadamy w czasie każdej Mszy św.
  4. Za zmarłych poleconych nam w wypominkach rocznych modlimy się w każdą niedzielę o godzinie 9:20.
  5. Przypominamy, że w każdą sobotę o godzinie 18 jest odprawiana Msza św. z liturgią niedzielną dla wiernych, którzy ze względu na obowiązkową pracę nie mogą brać udziału we Mszy św. w niedzielę.
  6. Ks. Biskup Ordynariusz mianował wikariuszami naszej parafii: ks. Łukasza Bladosa, ks. Bartłomieja Borowskiego i ks. Radosława Sawickiego. Serdecznie witamy w naszej parafialnej wspólnocie.
  7. W tym roku Kurs Przedmałżeński w okresie wakacji odbywa się w parafii Świętego Ducha, w czwartki o godzinie 19, w sali na plebanii.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W zakrystii (u ministrantów) jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.