Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia XXVIII Niedziela Zwykła

 1. Obchodzimy 21. Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. Przed kościołem można złożyć ofiary do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która realizuje program stypendialny skierowany do uzdolnionej młodzieży z małych miast i wsi.
 2. Trwa październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zachęcamy do udziału w codziennej Mszy Św. i nabożeństwie październikowym w naszym kościele: w niedzielę o gdo.16.30, w dni powszednie o godz. 17.30
 3. W naszej parafii trwa kurs przedmałżeński. Spotkania w każdy wtorek o 19:30 w sali na plebanii.
 4. W czwartek będziemy obchodzić Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim, którym leży na sercu dobre wychowanie młodego pokolenia, szczególnie rodzicom, nauczycielom, wychowawcom, katechetom, życzymy przede wszystkim wytrwałości i mocy Ducha Świętego na każdy dzień.
 5. W sobotę 16 października 43. rocznica wyboru papieża Jana Pawła II.
 6. Za tydzień, jak zawsze w trzecią niedzielę miesiąca, zapraszamy o godz. 15 na Mszę Świętą rodziców wraz z dziećmi przygotowującymi się do Pierwszej Komunii Świętej.
 7. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych i na Msze Św. listopadową za zmarłych. Za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych modlimy się w niedzielę o godz. 9.30. Msza Św. listopadowa za zmarłych będzie odprawiana codziennie o godz. 17. Imiona nowych bliskich zmarłych możemy zgłaszać po każdej Mszy Św. do zakrystii i do kancelarii parafialnej.
 8. Otrzymaliśmy z Caritas naszej diecezji do rozprowadzenia w parafii wkłady do zniczy na Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Znicze  możemy nabyć w kiosku pod chórem.
 9. W zakrystii i kiosku pod chórem są do nabycia kalendarze ścienne na 2022r. Cena to 5 zł.
 10. W tym tygodniu patronują nam: w środę 13 października – bł. Honorat Koźmiński – patron naszej diecezji; w piątek 15 października – św. Teresa od Jezusa; w sobotę 16 października – św. Jadwiga Śląska.
 11. Zbiórka dla ministrantów w sobotę o 10:00 na plebanii. Zapraszamy również chłopców, którzy by chcieli służyć przy ołtarzu.
 12. W zakrystii( i u ministrantów) jest do nabycia najnowszy numer „ Gościa Niedzielnego”.
 13.  Zapraszamy młodzież naszej parafii na I spotkanie powakacyjne do salki na plebanii w piątek na godz. 19.00.
 14.  Za tydzień w niedzielę zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania na Mszę św. na godz. 12.30. Po Mszy spotkanie. Przychodzą uczniowie ze SP 1, 7, Jamno i Wygoda