Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

XXXII Niedziela Zwykła – 6.11.2022

1. W piątek, 11 listopada, będziemy świętowali Narodowe Święto Niepodległości – 104. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Będziemy dziękować Bogu za odzyskaną wolność i niepodległość i prosić o dobre jej wykorzystanie. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7, 8, 10, 17, 18.

2. W naszej diecezji 11 listopada to również Uroczystość Świętej Wiktorii – Patronki naszej diecezji. Ksiądz Biskup Ordynariusz zaprasza na uroczystości diecezjalne, które rozpoczną się w kościele Świętego Ducha o godz. 10.

3. Podobnie jak w latach ubiegłych w środę będziemy gościć w naszym kościele relikwie Świętej Wiktorii. Serdecznie zapraszamy do modlitwy przy relikwiach tej świętej dziewicy i męczennicy, która w III w. oddała życie za Chrystusa.

4. Listopad to miesiąc naszej modlitewnej pamięci o zmarłych. Przez cały miesiąc o godz. 17 jest odprawiana Msza św. listopadowa za zmarłych. W każdą niedzielę o godz. 9:30 modlimy się za zmarłych poleconych nam w wypominkach rocznych. Zapraszamy.

5. Przypominamy, że w każdą sobotę o godz. 18 jest odprawiana Msza św. z liturgią niedzielną dla wiernych, którzy ze względu na obowiązkową pracę nie mogą brać udziału we Mszy św. w niedzielę.

6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania dla klas VIII odbędzie się 20 listopada po Mszy św. o godz. 12:30. Kandydaci do bierzmowania z klas VII mogą złożyć deklaracje do końca listopada.

7. W zakrystii są jeszcze do nabycia kalendarze ścienne na 2023 r. Cena kalendarza 5 zł.

8. W zakrystii (i u ministrantów) jest do nabycia nowy numer tygodnika katolickiego „Gość niedzielny”.