Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia 17 lipca 2022

  1. Biblijny obraz Chrystusa przyjmującego zaproszenie do domu swoich przyjaciół: Marty, Marii i Łazarza jeszcze wyraźniej ukazuje nam Pana Boga, który pragnie być obecny w sercu i życiu każdego człowieka. Niech przez udział w dzisiejszej Eucharystii Pan Bóg zagości w naszych sercach.
  2. Trwa okres letniego wypoczynku. Wszystkim odpoczywającym na wakacjach i urlopach oraz naszym gościom życzymy radości i pięknych chwil w gronie rodziny i przyjaciół.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa stałe w naszej świątyni: w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18; w piątki o godzinie 18 koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. Kancelaria parafialna jest czynna w dni powszednie w godzinach 8 – 9 rano i po południu od godziny 16 – 17.
  5. W poniedziałek, 25 lipca, przypada wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Będzie możliwość pobłogosławienia pojazdów. Bliższe szczegóły podamy w przyszłą niedzielę.
  6. W dniach 23 – 27 sierpnia parafia organizuje wyjazd w góry dla ministrantów. Zgłoszenia i bliższe informacje u księdza Łukasza. Spotkanie dla rodziców ministrantów zapisanych na wyjazd w sobotę, 23 lipca, po wieczornej Mszy św., w sali na plebanii.
  7. W naszej diecezji trwają przygotowania do Młodzieżowej Pielgrzymki na Jasną Górę, która wyruszy z Łowicza 6 sierpnia. Więcej informacji o pielgrzymce na plakacie, który jest umieszczony pod chórem na tablicy ogłoszeń. Zachęcamy młodzież do udziału w tej pielgrzymce.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W zakrystii (i u ministrantów) jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego”.